15 i 16 sierpnia w północno-wschodniej Polsce gościł cykl maratonów rowerowych SK bank Mazovia MTB Marathon. W sobotę kolarze rywalizowali w Supraślu, zaś gospodarzem niedzielnego wyścigu był Ełk. Wśród kilkuset zawodników z całej Polski, Na starcie stawili się także reprezentanci Klubu Rowerowego MTB Suwałki. W obu edycjach znakomicie zaprezentował się Andrzej Bąkała. Zarówno w Supraślu jak i w Ełku zajął 2 miejsce w kategorii FM6 na dystansie Fit. Na tym samym dystansie w kategorii FM4 startowało dwóch naszych zawodników Grzegorz Ślinko i Krzysztof Wilczyński. Zajęli odpowiednio: w Supraślu miejsca 17 i 18, natomiast w Ełku 19 i 22. W niedzielę do kolegów dołączył Zenon Malinowski. Startując na dystansie Mega kategoria MM6 zajął 5 miejsce. Na obu maratonach dopisała frekwencja. W sumie w obu miastach sklasyfikowano ponad 1000 uczestników. Gratulujemy naszym reprezentantom.